Ďalší smrtelný hriech?

Autor: Matej Jendrichovsky | 4.6.2013 o 11:44 | (upravené 12.6.2013 o 18:32) Karma článku: 3,54 | Prečítané:  228x

Pýcha, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť. Tak k týmto, podľa mňa, základným vlastnostiam človeka patrí aj milovanie. Teda aspoň ja mám pocit že vždy keď sa zamilujem tak som vlastne vykonal neodpustitelnú vec z pohľadu objektu.

Čomu ale môžem "vďačiť" za tento stav? Vždy keď sa mi to stane tak mám pocit blaženosti, radosti, eufórie až do momentu keď to tej osobe poviem. Vtedy totiž nastáva skutočné peklo. V najlepšom prípade ti pokazí najbližšie mesiace vetou: Buďme kamaráti! alebo sa začne tváriť že sa jej to netýka. Drahí priatelia ak by som po každom zlom zásahu dostal korunu tak mám dnes presne osem korún. Po poslednéj korune som sa nad sebou zamyslel a dospel som k záveru že asi fakt budem musieť patriť k mužom ktorý doma nechcú stvorenie ktoré stojí pred skryňou plnou oblečenia zo slovami nemám čo na seba alebo medzi tých ktorý sa snažia upokojovať zlými vlastnosťami žien aby sa nám zmiernil bôľ a sklamanie. Ale nie, len jednoducho neviem, nechcem, nedokážem pochopiť prečo. Možno že som bol pre ňu príliž dobrý, možno sa len hanbí viac ako ja a možno nieje slepá ako tých sedem pred ňou a jednoducho si povedala že tochto nie. Tak ako je milovanie ôsmi smrtelný hriech, bude vzorec podľa ktorého si onééé vyberajú nás 123 záhada sveta ktorú nikto nikdy nevyrieši. Ja sám som sa o to pokúšal ale moja snaha bola založená na taktyke pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl, pokus - omyl. Neostáva mi nič iné ako alebo zmeniť taktyku alebo byť asexuál- asociál, čo by dobre znelo v kolónke povolanie, podobné ako maliar - natierač.

 

 

 

Ospravedlnite pravopis.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?